Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lë nam këngëtarja e njohur: C*cat i bëra që të më mbajnë mbi ujë se s’di not

Këngëtarja shumë e komentuar në media për deklaratat e bujshme që bën, Cardi B ka habitur sërish me deklaratën e rradhës. Nëse nuk e dinit, Cardi format që ka sot, i ka falë operacioneve plastike të cilat siç duket i kanë shërbyer dhe për diçka tjetër.

Në foton e fundit Cardi është shfaqur e veshur me shumë stil, ku në sy bie bluza që i tregon gjoksin.

“Unë nuk mund të notoj, kështu që i bleva këto c*ca që të pluskoj”, shkruan Cardi. Deklarata e saj ka shkaktuar komente të shumta dhe të qeshura pafund. Kujtojmë që Cardi është e martuar me reperin Offset dhe kanë një vajzë.

 

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *