Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lë emisionin për shkak të shtatzënisë, ja kush do e zëvendësojë Vilma Mashan

Një vit pasi u martua, u bë i ditur lajmi se moderatorja e njohur Vilma Masha është në pritje të ëmbël. Prej vitesh ajo ka moderuar emisionin sportiv “Gol pas goli” duke mos u shkëputur asnjë moment nga ekrani. Mirëpo me shtatzëninë gjërat kanë ndryshuar.

Vilma do të heqë dorë për pak kohë nga emisioni për t’u kujdesur për veten dhe për foshnjën që do të vijë në jetë. Burime pranë ‘Supersport’ kanë zbuluar se vendin e moderatores do e zërë për pak kohë një gazetare që e njeh mirë sportin.

Më pas emisioni “Gol pas Goli” do të ndërpritet për një muaj e gjysmë për shkak të pauzës dimërore të klubeve dhe kur të rifillojë Vilma do të rikthehet sërish.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *