Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i rèndë në Shkodër, ndërron jetë në spital motoristi 36-vjecar (EMRI)

Një aksident i rèndë ka ndodhur në dalje të qytetit të Shkodrës. Një autoveturë ka përplasur për vdèkje një 36-vjeçar, i cili ndërroi jetë në spitalin e qytetit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit. Víktima është Eltjon Lishi.

Njoftimi i plotë i pòlicisë: Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 16.07.2020, rreth orës  19:00, në lagjen “Liria”, Shkodër, motorçikleta me drejtues shtetasin E. L. 36 vjeç, banues në lagjen Qemal Stafa, Shkodër, është përplasur me mjetin Audi, me drejtues shtetasin A. M, 50 vjeç, banues në fshatin Shtoj i Ri, Shkodër.

Si pasojë është dëmtuar drjtuesi i motorçikletës, i cili ndërroi jetë në Spitalin Rajonal Shkodër.

Në vendngjarje  ndodhet grupi hetimor ku vijon punën  për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *