Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E shtrirë në tokë dhe pa ndjenja, e moshuara aksidentohet rëndë nga motori në Elbasan (VIDEO)

Mesditen e sotme ka ndodhur një aksident  në Elbasan, tek unaza.

Sipas burimeve një motoçikletë  e drejtuar nga i ri ka përplasur një zonjë të moshuar duke e dëmtuar atë rëndë.

E aksidentuara është dërguar në spital për të marrë shërbimin mjekësor.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe po heton shkaqet e aksidentit.

vijon…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.