AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJMI FUNDIT/ Motoçikleta përplaset me mbrojtësen e rrugës, plagoset rëndë 45-vjeçari

Një motoçilketë ka humbur drejtimin dhe është përplasur me mbrojtësen e rrugës. Si pasojë një 45 vjeçar ka mbetur i plagosur rëndë.

Aktualisht 45 vjecari ndodhet ne spitalin kirugjik te Elbasanit ku po merr ndihmen e specializuar te mjekeve.

Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në aksin Elbasan-Paper, ku motoçikleta që po udhëtonte 45 vjeçari është përplasur me mbrojtëset e rrugës.

Si pasojë e përplasjes drejtuesi i motoçikletës identiteti i të cilit, ndodhet në gjendje të rëndë nën kujdesin e mjekëve në spitalin e Elbasanit.

 

A do i përgjigjeni thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në shesh në 2 mars në mbrojtje të demokracisë dhe Kushtetutës së vendit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *