Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Vetëm katër orë larg njëra-tjetrës, nënë e bijë humbin jetën nga Covid në Librazhd

Kanë humbur jetën si pasojë Covid-19 nënë e bijë nga qyteti i Librazhdit, të identifikuara si Safete Leka 93 vjeç dhe Vera Hysa 71 vjeç.

Mamaja jetonte në shtëpi me vajzën e saj Verën dhe bashkëshortin e kësaj të fundit. Vera Hysa ka qënë specialiste në  ish-bazën e Bujqësisë Librazhd.

Pas shenjave të Covidit është nisur nenjëherë në spitalin “Shefqet Ndroqi”, e shtruar dhe prej tre ditësh në intubim por nuk ka mundur të mbijetojë. Më parë ka ndërruar jetë mamaja e saj dhe pas 4 orësh ka ndërruar jetë dhe e bija. Para dy ditësh humbi jetën nga Covidi  dhe një i ri 29 vjeçar nga Përrenjasi.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *