Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

Gjendet i vdekur në zonën e ish-Bllokut 67-vjeçari, ja çfarë thotë policia

Një 67-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në zonën e Ish-Bllokut në Tiranë, si pasojë e një arresti kardiak.

Megjithëse fillimisht u raportua se kishte të shtëna me armë zjarri, policia sqaroi ngjarjen duke njoftuar se një 67-vjeçari me iniciale P.S ka humbur jetën nga arresti kardiak në rrugën “Ibrahim Rugova”.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 20.11.2020, rreth orës 13:30, në rrugën “Ibrahim Rugova”, dyshohet si pasojë e një arresti kardiak, ka ndërruar jetë shtetasi P.S., 67 vjeç.

Vijojnë veprimet me grupin hetimor për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *