Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Tritol banesës në Vlorë, plagoset 30-vjeçari

Një sasi tritoli i është vendosur një banese në Vlorë në lagjen Centrale në Vlorë.

Burime për Faxweb bëjnë më dije se tritoli është vendosur në banesën e një 30-vjeçari. Dyshohet se 30-vjeçari është lënduar për shkak të shpërthimit.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 19:23, në Spitalin Rajonal të Vlorës ka shkuar i plagosur dyshohet me armë zjarri shtetasi E.Th., 36 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

36 vjeçari ka qenë në ballkonin e banesës së tij në lagjen “10 Korriku” dhe në rrethana ende të paqarta dyshohet se është plagosur me armë zjarri

Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *