Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kush është 34-vjeçari që u përfshi në shérr/ Detaje të reja nga ngjárja

Një shérr me sende të fórta ka ndodhur mes dy personave në kryqëzim të fshatit Libonik të Korçës, ku si për pásojë ka mbetur i plágosur rëndë njëri prej tyre.

Sipas pólicisë dy personat janë goditur me leva me njëri tjetrin. Shtetasi me inicialet E.M, 35 vjeç ka marrë plágë të rënda në kokë dhe ndodhet në reanimacion në gjendje të rëndë.

Ndërsa personi tjetër me inicialet B.R, 34 vjeç ka marrë plágë të lehta dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se shérri ka ndodhur për motive bánale.

Maliq/Informacion paraprak

Më datë 09.06.2020, në afërsi të kryqëzimit të fshatit Libonik, gjatë një konflikti për motive të dobëta janë dëmtuar me mjete të forta shtetasit B. R., 34 vjeç dhe E. M., 35 vjeç, banues në fshatin Symiz, Maliq, të cilët u dërguan për mjekim në Spital.

Grupi hetimor po kryen veprimet proceduriale dhe po punon për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *