Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Aksident i fortë në Fier, tre makina përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit, si pasojë e të cilit është shkaktuar dëm i madh në automjetet e përfshira.

Paraprakisht raportohet se nuk ka dëmë në njerëz, por aksidenti i fortë ka shkaktuar vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar menjëherë në vengjarje për të hetuar rrethanat e aksidentit. Ndërkohë siç shihet dhe nga video e mëposhtme, makinat janë dëmtuar në mënyrë të konsiderueshme.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.