Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

LAJM I FUNDIT/ Me plágë në fytyrë dhe në trup, tre persona mbërrijnë me urgjencè në spítal

Tre emígrantë të palígjshëm të grabitur kanë mbërritur në spítalin rajonal të Korçës. Sipas raportimeve të para dyshohet se janë dhùnuar dhe grábitur ndërsa po hynin në Shqipëri përmes shtegut të Bozdovecit ilegalisht.

Burime nga spítali bëjnë me dije se ata po marrin shërbim mjekësor ndërsa nuk dihen ende detaje nga ngjarja. Mësohet se ata janë dhunuar ndërsa nuk dihet se çfarë u është grabitur dhe do të merren në pyetje nga pòlicia për ngjarjen.

Nga ana tjetër pòlicia ka mbërritur në spítal dhe pritet marrja e tyre në pyetje për të vërtetuar nëse kemi të bëjmë me një grábitje apo nëse ata janë rrëzuar në këtë shteg ku po kalonin ílegalisht.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *