Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E rëndë/ Gruaja me probleme mendore vet-plagoset në spital

Një grua me probleme mendore ka shkaktuar panik në spitalin Rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër, duke rrezikuar edhe stafin mjekësor.

Megjithëse fillmisht u raportua se ka plagosur një inferemiere burime për Fax Web bëjnë me dije se e sëmura Elvira S. ka vetëplagosur veten me një thikë duke prerë duart.

E sëmura ka bërë rezistencë duke kundërshtuar transportin në spitalin Psikiatrik të Vlorës për mjekim. Me shpejtësi ka ndërhyrë stafi i spitalit, ndërsa e sëmura u transportua në spitalin Psikiatrik të Vlorës.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *