Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Gjendet një jaht i braktisur në Shëngjin, ja flamurin e kujt shtet mbante

Një jaht është gjetur i braktisur gjatë pasdites së sotme në afërsi të Shëngjinit. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se jahti mban flamurin slloven dhe po punohet nga rojet kufitare të Shëngjinit për ta ankoruar në port.

Nuk dihet ende se kush e ka braktisur mjetin, ndërkohë që autoritetet kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Policia kufitare dhe ajo e rendit kanë shkuar tek vendi ku është gjetur mjeti, dhe vijojnë hetimet për të ditur intenerarin që ka përshkruar jahti.

(E.K/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *