Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Bie nga shkallët në momentin e tërmetit, vajza 15 muajshe në Tiranë dërgohet tek Trauma

Një vajzë e vogël ka mbërritur pak minuta më parë në Spitalin e Traumës ku dyshohet se ka pasur dëmtime si pasojë e tërmetit që ka tronditur kryeqytetin pasditen e sotme.

Ende nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur ngjarja ndërsa raportohet nga burme në Spitalin e Traumës së vajza është vetëm 15 muajshe.

Paraprakisht familjarët janë shprehur se vogëëlushja ka rënë nga shkallët dhe shkak mendohet se është paniku që ka shkaktuar lëkundja e fuqishme që është ndjerë në Tiranë.

Vijojne operacionet e kerkim-shpetimit ne Thumane dhe Durres

Publiée par Fax Web 1 sur Mercredi 27 novembre 2019

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *