Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Àksident me vdékje në autostradë, makina përplàs një person

Një àksident me vdékje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Shkodër Lezhë.

Mësohet se një mjet ka përplàsur për vdékje një person, i cili ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Àksidenti ka ndodhur rreth orës 06:00 në afërsi të fshatit Mabe, ndërkohë që policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të àksidentit.

Ende nuk dihet identiteti i plotë i personit që ka humbur jetën.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *