Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

55 vjeçari bie nga skela në Pogradec, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

Një puntor ka rënë nga skela teksa punonte në një banesë private në lagjen numrë 2 pranë Kishës së re.

Ngjarja ka ndodhur momente më parë, mësohet se 55 vjeçari ka qenë duke suvatuar në një banesë private kur ka humbur kontrollin dhe ka rënë nga skela. Ai është dërguar në Spitalin e Pogradecit ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

“Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 04.04.2021, rreth orës 10:00, jemi njoftuar se në lagjen nr. 1, Pogradec, shtetasi F. K., rreth 55 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, duke punuar në një ndërtesë 3-katëshe, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga skela dhe për pasojë ka marrë dëmtime trupore, i cili u dërgua në Spital ku ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes,” njoftoi Policia.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

  • Koalicioni i udhëhequr nga PD (55%, 11,180 Votes)
  • PS (28%, 5,640 Votes)
  • Nuk do të votoj (9%, 1,767 Votes)
  • LSI (5%, 1,016 Votes)
  • Të tjera (4%, 832 Votes)

Total Voters: 20,435

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.