Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Lady Gaga ‘trondit’ fansat: Jam në pritje të një fëmije por nuk ia kam idenë kush është babai

Së fundmi po aludohet jo vetëm në tavolina miqsh, por dhe në mediat rozë se Lady Gaga është shtatëzënë.

Sipas “Star” artistja e ka pohur vetë diçka të tillë në një festë pas ndarjes së çmimeve Oskar, teksa ka thënë që po pret një fëmijë por nuk e ka idenë kush është babai.

Ndërkohë fansat kanë patur një reagim të menjëhershëm ku disa shprehen se babai është ish i fejuari Christian Carino, të tjerë nuk kanë kursyer as emrin e Bradly Cooper.

Por ka qenë vetë këngëtarja që e ka thyer heshtjen me një postim në Instagram.

“Zëra që jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me #LG6”- është shprehur Gaga duke u rikujtuar kështu fansave emrin e albumit të ri.

Duket se thashethemet e përhapura nuk e kanë shqetësuar aspak këngëtaren e cila synimet i ka vetëm drejtë karrierës tanimë.

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *