Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Kuzhina e së ardhmes, gatuan vetë dhe ta bën biftekun si e dëshiron

Dhjetëra risi janë prezantuar këtë vit në Panairin e Teknologjisë në Las Vegas, por më e veçanta mund të themi që është “Kuzhina inteligjente”

Të gjithë do të donin një kuzhinë të tillë në shtëpi, e pajisur me krahë robotikë që gatuajnë, frigorifer “të zgjuar” që planifikon ushqimet që do të hani, një robot barist që përgatit kafen perfekte dhe me termometër për mishin që bifteku juaj të jetë i pjekur sa duhet.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *