Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Dyshohet se ngácmoi sèksùalisht kushërirën e tij, pránga 23-vjeçarit në Tiranë

Një 23-vjeçar ka rënë në prángat e pòlicisë për shkak se dyshohet se ka ngácmuar se ksualisht kushërirën e tij.

Personi që ka rënë në pránga është shtetasi me inicialet SH.T, ndërsa dihen pak detaje lidhur me këtë ngjarje, e cila mbetet për t’u zbardhur nga ana e autoriteteve.

“Nga specialistët për Hetimin e Kri.mit në Komisariatin e Pòlicisë Nr. 5 u bë ndalimi me iniciativë i shtetasit Sh. T., 23 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar s eksualisht kushërirën e tij”, njofton shkurtimisht Pòlicia.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *