Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Kukës, kaos dhe rradhë të gjata në doganën e Morinës

Në doganën e Morinës janë krijuar rradhë të gjata deri në thellësi të Vermicës tek dogana e Kosovës. Rrëmuja është krijuar nga kamionet në rradhe, ndërsa punimet që po bëhen për doganën e re kanë krijuar radhë të gjata jo vetëm hyrje të doganes, por edhe në parkingun e doganes.

Kalimi i kamionave në doganë krijon edhe pluhur dhe ndotje të ambientit. Pritjet e kosovarëve për të kalur për në Shqipëri deri në 1 ore.

Po punohet me kapacitet të plotë me 5 sportele por e papërballueshme për shkak të fluksit të automjete dhe kamionave.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *