Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Vetëm 2 vite më parë hùmbi djalin 20-vjeçar, shqiptari në Itali vdés pas aksídentit (EMRI+FOTO)

Një shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në shtetin fqinj të Italisë pasi është aksidentuar me makinën e tij. Mediat vendase flasin se bëhet fjalë për Kujtim Farruku, 53 vjeç, i cili vdiq një përplasje e rrezikshme në Mezzina.

Mësohet se shqiptari punonte në Itali si murator, ndërsa udhëtonte në njërin prej automjeteve që u përfshinë në aksidentin automobilistik.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme pranë Casette d’Ete, një fshat i Sant’Elpidio a Mare, ndërsa 53-vjeçari ka ndërruar jetë sot në spital pasi nuk ka mundur t’ju mbijetojë plagëve.
Ai ndërroi jetë në spitalin Civitanova Marche ku u transportua në Kryqin e Gjelbër të Porto Sant’Elpidio.

Kujtim Farruni

Burri ishte nxjerrë nga pllakat nga Brigada e Zjarrit dhe kushtet e tij menjëherë u dukën serioze. Kujtimi jetonte në Monterubbiano dhe vetëm disa vjet më parë ai humbi djalin e tij 20-vjeçar në një aksident me makinë.

Vendi ku ndodhi aksidenti

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *