Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Ku i është zhdukur këmba Fjoralba Ponarit? Fotoja që po ‘ndez’ rrjetin

Nëpër rrjetet sociale kemi parë shpesh fotografi të çuditshme. Disa prej tyre janë  të përpunuara nga Photoshopi, disa janë thjesht iluzione optike.

Kështu moderatorja Fjoralba Ponari  e cila drejton emisionin sportiv, përkrah Edi Manushit shfaqet në një foto ku nuk i duket njëra këmbë.

Dhe siç duket, Fjoralba i ka ndodhur të bëhet pak e komentuar në rrjet, për shkak të kësaj fotoje që ngjan më shumë si iluzion optik.

Fotoja e më poshtme është publikuar në faqen zyrtare të Televizionit, ndërsa ajo që të gjithë pyesin është: Ku ndodhet këmba e Fjoralbës?

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *