Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ku e gjete lejen ti daku, apo gjoja gazetare”, Arbana Osmani thyen karantinën, ndjekësit e mbysin me komente, ajo detyrohet të…

Moderatorja Arbana Osmani duket se ka thyer pak karantinën sot, duke shkuar buzë detit, ose të paktën këtë na ka lënë që të kuptohet me një foto që ka postuar.

Por kjo nuk i ka shpëtuar aspak ndjekësve të saj, të cilët e kanë mbytur me komente se ku e kishte gjetur lejen për të lëvizur, sa kohë që për qytetarët e tjerë vajtja në det është e ndaluar.

Pak më vonë Arbana ka komentuar duke thënë se ka shtëpi në plazh, por as kjo nuk i ka ndalur komentet në drejtimin e saj, pasi të tjerë shprehen po ashtu se janë afër detit dhe e kanë të ndaluar të shkojnë.

Debati: 

Komentuesi 1: Me ca lloj leje dole ne plazh ti daki? he ta dine dhe njerzit e thjesht??! apo gazetare gjoja?‍♂️

Arbana: Kam shtëpinë këtu

Komentuesi 2: Edhe un kam shpin ne durres kjo sdo tthot qe mund te rri ne plazh

Komentuesi 3: Edhe un jetoj 3 min larg detit këtu në itali por nuk lejohet absolutisht te shkosh ne det ?

Komentuesi 4: O ylli nuk lejohet me dal jashta o goc se merr gjob

Komentuesi 5: Ku merret kjo leje se vdiqem per pak plazh

 

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.