Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Rama përplaset me deputetin Gjuzi: Naltmadhni, fute këmishën brenda se e nxore jashtë loje Princ Lekën

Gjatë fjalës së mbajtur nga kryeministri i vendit Edi Rama në foltoren e Kuvendit, nuk kanë munguar as përplasjet me deputetin Kujtim Gjuzi i cili gjatë fjalës së kryeministrit ndërhynte herë pas here.

“Naltmadhni të lutem mbajë fronin se Princ Lekën e nxore jashtë loje. Se ke në kontraditë në objekt se edhe naltmadhëni edhe Gjuz janë dy gjëra që nuk përputhen me njëra tjetrën dhe kur përdorë kravatë, këmishën fute brenda është a-ja e kodit të veshjes së Oborrit Mbretëror. Këmisha jashtë pa kravat, kravata lartë këmisha brenda. Në kodin e veshje së Oborrit Mbretëror këmisha jashtë jaka zbërthyer  se edhe ashtu eshte kështu i bie pastaj edhe mbret edhe Gjuz.

Ju të sulmoni pa kapur kallzuesin lëre njëherë kallzuesin të vije mbas kryefjalës, kundrinori pika pastaj ndërhy. Nejse, pak humor kamzalinjsh, siç jemi ne të dy.” iu përgjigj kryeministri Rama deputetit Gjuzi.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *