Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Kryeministri i Malit të Zi për Shën Valentin në Prishtinë

Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq, do ta vizitojë Kosovën të mërkurën, pasi moti nuk e la që më 6 shkurt të ateronte në Prishtinë.

Zëdhënësja e Qeverisë , Donjeta Gashi, ka thënë për Gazetën Express se Markoviq do të vijë në Kosovë të mërkurën.

 “Kryeministri i Malit të Zi do të qëndrojë në Kosovë me datat 14 dhe 15 shkurt 2018. Agjenda e plotë për takimet të cilat do t’i zhvillojë do të bëhet publike me kohën”, ka thënë Gashi.

Kryeministri i Malit të Zi pritej të vinte më 6 shkurt, por për shkak të kushteve të paparështatshme meteorologjike i ishte pamundësuar ardhja.v (B.H/Faxweb)

 

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.