Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Thèu k*rantinën, gjesti i kryebashkiakut bën xhiron e botës: Shtiret si i vdè.kur për t’i shpëtuar árrestimit

Kryetari i bashkisë, në një qytet të vogël të Perusë, u shtir si i vdè.kur, për t’i shpëtuar a.rrestimit të po.licisë, pasi ákuzohet se ka thyer karantinën, për të pirë diçka me miqtë, të cilët duket se nuk i takonte prej ditësh.

Jaime Ronaldo Urbina Torres, kryetar bashkie në qytetin Tantara, u fotografua i shtrirë në një ár.kivol të hapur, në momentin që pòlicët erdhën dhe për ta árrestuar.

Megjithatë, pòlicia e ka kuptuar këtë truk dhe e ka a.rrestuar kryebashkiakun, i cili raportohet se ishte i dehur në ato momente. Pòlicia e ka árrestuar Torres, me pretendimin se ai ka thyer ka.rantinën dhe nuk ka respektuar distancimin social, ndërkohë që qytetarët kanë qenë të detyruar që të qendrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *