Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesorePolitikëTe FunditTe Gjitha

KQZ refuzoi dekretin e Metës, reagon LSI: Institucion i kriminalizuar, zgjodhën burgun. Udhë të mbarë!

Refuzimi i Komisionit Qëndror  Zgjedhor ditën e sotme për të zbatuar dekretin e Presidentit Ilir Meta, në të cilën shfuqizohej data 30 qershor si datë zgjedhjesh lokale, ka sjellë dhe reagime nga selia e Parisë Lëzivja Socialiste për Integrim.

Nënkryetari i LSI, nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook ka reaguar duke e quajtur institucionin e KQZ si pjesë e krimit të organizuar.

“KQZ e krimit të organizuar konsumoi veprën e rëndë të puçit institucional duke refuzuar dekretin e Presidentit për zgjedhjet.”-shkruan Vasili.

Sipas tij, “anëtarët e e rilindjes në KQZ u vetëngarkuan me përgjegjësi shumë të rëndë penale nga e cila nuk i shpëton dot as Edi Rama dhe askërkush.

Meqë kanë zgjedhur të shkojnë në burg për Edi Ramën.Udhë të mbarë.”

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.