Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Korça përfshihet nga reshje bore, ja akset ku paraqiten probleme me qarkullimin e mjeteve

Reshje të dendura bore kanë përfshirë gjithë Juglindjen. Bora ka mbuluar qytetin, ndërsa të dhëna bëjnë me dije se probleme ka në qafen e Qarrit, Voskopojë dhe Dardhe.

Këto akse janë të kalueshme me zinxhirë. Në qytet trashësia e borës ka arritur deri në 5 cm ndërsa në zonat malore 20 cm.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *