Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Komiteti Teknik ndaloi grumbullimin e mbi 10 personave, PS vazhdon e qetë përgatitjen për ‘mitingun’ e nesërm (Pamje)

Ditën e sotme, Komiteti Teknik i Ekspertëve vendosi që masat aktuale të mbeten në fuqi edhe për 2 javët e ardshme.

Drejtoresha e ISHP-së, Albana Fico pranoi në takimin e sotëm të Komitetit se në 2 javët e fundit ka një ulje të indicies, mirëpo kjo nuk do të thotë se masat aktuale duhet të zbuten.

Nga ana tjetër, nesër nis dhe zyrtarisht fushata elektorale e 25 prillit. Partia Socialiste pritet të mbajë një takim elektoral në sheshin Skënderbej, ku dhe përgatitjet për takimin e nesërm vazhdojnë të pashqetësuara, pavarësisht se Komiteti vendosi ditën e sotme të lërë në fuqi ndalimin e grumbullimit të më shumë se 10 personave.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.