FlashSportTe FunditTe Gjitha

Këto janë formacionet e mundshme të ndeshjes, Belgjikë – Angli

Belgjika dhe Anglia takohen sot në ndeshjen e cila do percaktojë vendin  e tretë në Kampionatin botëror 2018.

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Belgjika (3-5-2): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; De Bruyne, Fellaini, Witsel, Dembele, Chadli; R. Lukaku, E. Hazard.

Anglia (3-5-2): Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Lingard, Henderson, Alli, Young; Sterling, Kane.

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.