AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

”Keni bërë lajle lujle”, Klosi-Malltezit: Ç’je bërë kshu, ti je çun Tirone, kam 40 vite që të njoh (VIDEO)

Ministri i Mjedisit dhe Turizmit Blendi Klosi dhe Jamarbër Malltezi kanë pasur një debat vërtet interesant në studion e Ilva Tares. Duke diskutuar në lidhje me gjendjen e lumenjve në vend, Klosi i krahasoi lumenjtë në Shqipëri me lumenjtë në Gjermani për nga pastërtia.

Mirëpo Malltezi ka ndërhyrë në këtë rast duke recituar parrullën e famshme ‘’parti enver”, duke bërë një devijim të vogël në ‘’parti edver”.

Klosi: Ja ky projekt që po shikojmë është lumi si në Gjermani

Malltezi: Vizioner shumë paska qenë, ‘’parti edver”

Klosi: Aty te Enveri e keni mendjen ju

Malltezi: kanë bërë lajle lujle

Klosi: Unë të njoh për çun xhentil, ku je bërë kshu, kam 40 vjet që të njoh, je çun që ke lind dhe je rritur në këtë qyetet.

Për më shumë ndiqni video montazhin e përgatitur nga ana e ‘’Boom” ku nuk mungojnë as dozat e humorit.

(E.K/Faxweb) 

 

 

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.