Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Këngëtari shqiptar shërohet nga Covid-19, kush janë personat e parë që takon (FOTO)

Para disa kohësh këngëtari i njohur shqiptar, Art Abazi njoftoi ndjekësit e tij në rrjetet sociale se ishte prekur nga Covid-19 dhe se ndodhej i izoluar në shtëpinë e tij.

Pas dy javësh, këngëtar ka postuar një foto në “Instastory”, ku shihet duke drekuar me të atin dhe të dashurën e tij. Mesa duket Arti e paska kaluar këtë virus dhe tani gëzon shëndet të plotë.

Rreth dy javë më parë, pasi bëri tamponin, këngëtari Art Abazi dha lajmin  për ndjekësit në rrjete sociale duke thën se kishte patur disa probleme serioze shëndetësore që në fund rezultoi të ishte virusi famëkeq.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *