Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Kejvina thyen heshtjen: Zbulon të vërtetën e lidhjes me portierin e kombëtares

 

Prej kohësh në media thuhet se bukuroshja Kejvina Kthella është në një lidhje me portierin e kombëtares shqiptare, Thomas Strakoshën.
 Lidhur me këto fjalë dyshja ka preferuar të mos reagojë, megjithatë mbrëmjen e kaluar e ftuar në “Shiko kush Luan”, Kejvina ka thyer heshtjen.

Ajo është pyetur mbi të vërtetën e këtyre thashethemeve dhe ne morëm një përgjigje më në fund.

“A është e vërtetë që je në një lidhje me portierin e kombëtares shqiptare, Thomas Strakoshën? Nëse jo, na trego emrin e partnerit tënd”,-ka qenë pyetja e Florit.

Ndërkohë Kejvina ka mohuar lidhjen me Thomasin, por nuk ka preferuar të tregojë se kush i ka vjedhur zemrën. Pra ajo nuk është me portierin e kombëtares, por nuk ka treguar për statusin aktual.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *