Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kejvina Kthjella reagon pasi u morr në pyetje: Po abuzoni, kafshë!

Kejvina Kthjella, ka reaguar për herë të parë pasi iu zbulua lidhja me Redjan Rrajën, të dyshuarin kryesor për vrasjen e Andi Malokut, dhe plagosjen e prokurorit Arjan Ndoja dhe Landi Muharremit.

Modelja e njohur ka shpërthyer ndaj gazetarëve, që sipas saj janë duke abuzuar dhe i kanë keqpërdorur emrin.

“Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për kto artikuj qe keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët, plehra!”, shkruan Kthjella në një reagim të pak minutave më parë në Instastory.

Disa ditë më parë Kthjella u mor në pyetje nga ana e prokurorëve, pasiu dyshohet se Rraja ka pasur një lidhje me të dhe e ka përdorur si alibi për ditën kur u krye atentati.

Po firmoset një peticion për ringritjen e Teatrit Kombëtare ashtu siç ishte më parë. Ju si mendoni:

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *