Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Ke qenë mjeku psikiatër i Kurtit”, Baton Haxhiu Buzhalës: Pranojë, thuaje çfarë ke thënë më herët për Albini

Mbrëmjen e sotme analistët Baton Haxhiu dhe Berat Buzhala kanë shkëmbyer replika të forta mes njëri-tjetri lidhur me situatën më të re politike në ‘botën shqiptare’, ku temë kryesore ka qenë marrëdhënia Kurti-Rama.

Gjatë një bisede në “Open” Haxhiu i ka thënë Buzhalës se ka qenë mjek psikuatër i Albin Kurtit ku I ka kërkuar edhe ta pranojë publikisht se e ka sulmuar në mënyrë të pazakontë kryetarin e Vetëvendosjes.

Baton Haxhiu: Berat ke qenë mjeku psikiatër i Albin Kurtit. Shikojeni mendimin e Beratit çfarë ka thënë për Albin Kurtin

Eni Vasili: Çfarë ke thënë, thuaje?

Berat Buzhala: Kanë qenë debate politike

Baton Haxhiu: Jo jo, thuaje, çfarë ke thënë për Kurtin, pranoje

(Pas këmbëngulsjes)

Berat Buzhala: Kam qenë deputet, kanë qenë deklarata politike kur hidhnin gazin lotsjellës, “Kjo është sëmundje mendore”, kam thënë,

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *