Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Kë po shantazhon Veliaj?” gazetari paralajmëron “rastin tronditës me mesazhe”: Gëzuar Lali, do shihemi pas festave

Gazetari Elio Laze ka ngritur një pyetje mjaft intriguese për kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, për të cilin pretendon se po shantazhon dikë.

“Kë po shantazhon Veliaj?”, shkruan aktivisti i LSI-së në rrjetet sociale, ndërkohë që paralajmëron se shumë shpejt pas festave do të zbardhet e gjithë historia e shantazhimin nga ana kryebashkiakut të Tiranës.

“Ke po shantazhon Erion Veliaj?

Rast trondites se si kryetari i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj shan, fyen, kercenon dhe shantazhon me dosje dhe pa dosje. Me fjale dhe mesazhe.
Per me shume, do shihemi pas festave.

Gezuar Lali ️”- shkruan Laze.

Mbetet të presim muajin Janar për të mësuar më shumë rreth këtij mesazhi të koduar të Lazes, e sigurt që 2020 nuk do të jetë aspak e qetë për ujërat e politikës.

(M.Q/Faxweb.al)

 

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *