Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Ke marrë 500 mijë euro për votën kundër Metës”, debat i fortë Gjuzi-Myftaraj: Mirë ia bëmë. Jam ambasador i paqes në SHBA

Deputeti Kujtim Gjuzi eshte perfshire ne nje debat me Kastriot Myftarajt lidhur me mos shkuarit në SHBA dhe shkarkimin e presidenti Meta.

Gjate nje debati ne PolitikOn, Myftaraj e akuzoi Gjuzin qe ka marre 500 mije euro per te votuar pro shkarkimit te Metes. Gjuzi nuk e mohoi akuzen, por thjesht tha qe mire ja bene Metes qe e shkarkuan.

Pjese nga debati:

Myftaraj: Edhe ti Kujtim nuk shkon në SHBA, matanë Atlantikut. Ka frikë ta verifikojë nëse është non grata.

Gjuzi: Me ngadalë. Unë jam ambasador i paqes në SHBA. Unë jam anëtar i konferencës së Vjenës. Unë nuk jam spiun sigurimi. Më kanë akuzuar edhe se nuk kam shkollë të mesme, por ja ku i kam diplomat.

Myftaraj: Sa para keni marrë për votën kundër Ilir Metës, se akuzohet se keni marrë 500 mijë euro. Do tua jepte Arben Ahmetaj. Keni marrë paratë e shtëpive të tërmetit, 10 shtëpi keni futur në xhep.

Gjuzi: Mirë ia bëmë! Ia fala 90 minuta Metës.

(E.H/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.