Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

”Kasaphanë” në Kavajë, 1 i vrarë dhe 6 të plagosur nga përplasja mes bandave (Detajet)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kavajë, ku si pasojë e përplasjes me armë mes grupeve rivale, 1 person ka humbur jetën dhe 6 të tjerë janë plagosur.

6 të lënduarit u transportuan nga patrulla e policisë dhe u dërguan në spitalin e Durrësit.

Dyshohet se personi që ka mbetur i vrarë nuk ka lidhje me personat e konfliktuar, dhe ka qenë kalimtar i rastit.

Paraprakisht thuhet se ka pasur një përplasje mes dy grupeve të armatosura, po nuk ka ende identitete të personave të përfshirë.

Në qytet dhe rrugët hyrëse e dalëse janë ngritur postblloqe dhe është bërë e mundur arrestimi i një prej autorëve të dyshuar të vrasjes.

Sipas burimeve personat që kanë qenë pjesë e kësaj ngjarje janë të njohur për blutë e Kavajës, pasi janë përfshirë dhe në ngjarje të tilla të mëparshme.

(E.K/Faxweb.al)

Vijon…

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *