Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapet një sasi rekord kanabis në Memaliaj, shoqërohen disa persona

Një aksion i gjerë policor anti-drogë po zhvillohet në Bashkinë Memaliaj.160 kilogramë kanabis është kapur dhe sekuestruar në bashkinë Memaliaj, në fshatin e quajtur Vasjar. Në operacion kanë marrë pjesë forcat e Drejtorisë së Policisë së Gjirokastrës.

Ndërkaq policia ka shoqëruar 6 persona dhe në këtë moment ndodhen në Drejtorinë e Policisë në Gjirokastër.

Kujtojmë se pak ditë më parë në një operacion anti-drogë gjatë kontrollit të banesës së shtetase Marsida Piperi dhe bashkjetuesit të saj Fatoj Deda u sekuestruan 7 pako lënë narkotike cannabis sativa, të llojit cokollatë.

Bëhet e ditur se këto shtetas prej disa kohësh kanë qenë në hetim.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *