Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapen duke vjedhur naftë nga 3 trajlera, arrestohen 2 shtetas. Një shpallet në kërkim

Janë arrestuar në flagrancë 2 shtetas, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim në Kukës për veprën penale ‘Vjedhje’.

Policia e Kukësit njofton se ka vënë në pranga E.Sh.(D), 22 vjeç, banues në Domaj, Kukës, A.M., 21 vjeç, banues në Mohole, Kukës si dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit Sh.S., 24 vjeç, banues në Kolosjan, Kukës për shkak se u kapën duke vjedhur naftë në 3 mjete trajler në vendin e quajtur ‘Ura e Drinit të Zi’.

Njoftimi i policisë:

Kapen duke vjedhur naftë, arrestohen në flagrancë nga Policia 2 shtetas, si dhe shpallet në kërkim një tjetër.

Specialistët për Hetimin e Krimit në komisariatin e Policisë Kukës, arrestuan në flagrancë shtetasit;

– E.Sh.(D), 22 vjeç, banues në Domaj, Kukës.

-A.M., 21 vjeç, banues në Mohole, Kukës.

Si dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit Sh.S., 24 vjeç, banues në Kolosjan, Kukës.

Këta shtetas, në vendin e quajtur “Ura e Drinit të Zi”, në bashkëpunim me njeri-tjetri, janë konstatuar nga shërbimet e Policisë duke vjedhur naftë në 3 mjete trajler.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kukës për veprën penale “Vjedhja, kryer në bashkëpunim”.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *