Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Kapen duke shpërndarë kokainë dhe hashash në Greqi, arrestohen 4 shqiptarë

Policia greke ka zhvilluar disa operacione për goditjen e trafikut të drogës nga Shqipëria.

Në kufirin greko-shqiptar në Kostur, në një zonë pyjore, u kap një shqiptar 25-vjeç duke transportuar në këmbë 4 pako që përmbanin 26 kg 270 gramë marijuanë.

Në Athine, janë arrestuar 3 shqiptarë në zonën Agio Pandaleimona, pasi janë kapur me 2 kg 550 gram heroinë, 24 kg 132 gram marijuanë, 510 gram kokainë, 3 kg 255 gram përzierës, 10 tableta narkotike, 10.400 euro, 3 peshore, 8 celulare, 2 automjete.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *