Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Ka qenë yll fare pa operacione”, Ingrit Gjoni nuk ia përton komentueses: Mos mu merzit…

Ingrit Gjoni është një ndër këgëtaret që ka ditur gjithnjë si të jetë në modë dhe e pëlqyer me muzikën që bën.

Ajo është gjithashtu edhe mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e shumtë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. Së fundmi, këngëtarja ka vënë pikën mbi “i” komenteve në postimet e saj në “Instagram” për ndërhyrjet kirurgjikale.

Teksa një ditë më parë publikoi një foto ku tregonte fytyrën e bukur dhe u thoshte “mirëmëngjes” ndjekësve, dikush e kritikoi atë për operacione.

“E mirë është, po ka qenë yll fare pa operacione”, i shkruan një komentuese, të cilës Ingriti nuk ia përton përgjigjen. “buzet nuk behen operacion volumizohen kur ke deshir te shtosh ,eshte ne deshir te gjithesecilit ti beje sipas qefit dhe tereziz🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂.Mos mu merzit se zbera te tuat 🤪🤣”, i kthehet këngëtarja e njohur fanses.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *