Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Juventus gati të sakrifikojë dy lojtarë për yllin e Serisë A

Zaniolo konsiderohet një element thelbësor për Juventus-in, që po bën gjithçka është e mundur për ta marrë në Torino.

Për shkak të  pamundësië për ta përfshirë në negociatat për Milik, sepse nuk ka ndërmend të transferohet te Napoli, klubi kampion i Italisë ia ka ofruar Bernardeschi-n Roma-s.

Gjithashtu, Juventus është e gatshme të ofrojë edhe kartonin e Romero-s, qendërmbrojtës argjentinas i huazuar te Genoa, që mund të zëvendësojë Smalling, nëse ky i fundit kthehet tek United.

Duke marrë parasysh se çmimi i Zaniolo-s është rreth 60  milionë euro, është e qartë se Juventus do të duhet të ofrojë edhe para përveç dy lojtarëve.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *