Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ju do të guxonit! Bebe Rexha bën ndryshimin drastik në pamje

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka eksperimentuar së fundmi me ngjyrën e vetullave të saj duke i lënë ndjekësit pa fjalë.

Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku ka treguar se tashmë vetullat e saj janë në ngjyrë rozë.

Fillimisht ajo ka publikuar momente nga proçesi i lyerjes së tyre dhe më pas rezultati final. Nuk është hera e parë që Bebe shfaqet me ndryshime ekstravagante në pamjen e saj.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *