Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Jeta luksoze e Xhensila Myrtezajt, shifra marramendëse e veshjes së saj

Xhensila Myrtezaj tashmë prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme e cila i sjell edhe përfitime materiale.

Prandaj këngëtarja e ka luksin që të bëjnë një jetë luksoze dhe të vishet me trendët më të reja në botë e që kushtojnë shumë.

Por, kjo nuk paraqet aspak problem për këngëtare e cila vjen secilën herë me veshje unike të markave më të shtrenjta në botë.

Faqja e njohur në Instagram “whattheywearin” ka publikuar së fundi çmimin e veshjes së Xhensilës e cila mund të ju befasoj.

Vetëm një pallto të markës “Max Mara” që Xhensila ka veshur kushton hiq më pak se 2160 euro.

Image

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *