Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe Gjitha

Jennifer Lopez dhe Drake konfirmojnë lidhjen, reagon Rihana

Jennifer Lopez dhe Drake kanë konfirmuar lidhjen e tyre të dashurisë. Ata së bashku kanë publikuar në rrjetet sociale foto në të cilat shfaqen të përqafuar. Thashethemet për këtë lidhje kanë filluar gjatë këtij muaji, ku Drake morri pjesë në dy koncerte të Jennifer Lopez-it. Në foton e publikuar së fundmi 30-vjeçari Dake dhe 47-vjeçarja Lopez duken shumë të dashurar me njëri-tjetrin.

Pas publikimit të kësaj fotoje këngëtarja Rihana ka vendosur të mos e ndjek më në Istagram Jennifer Lopez-in. Rihana ka pasur një lidhje dashurie më parë me 30-vjeçarin Drake. Për disa vite këngëtaret kanë qënë mike të ngushta por kjo e fundit mesa duket i ka prishur raportet mes tyre. (J.V/Shuplaka)

 

dr

 

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.