Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Jeni mërzitur nga të qëndruarit në shtëpi, ja si të fitoni plot 1 mijë euro vetëm duke ndenjur shtrirë

Në periudhën e karantinës të gjithë e kemi kaluar në shtëpi duke parë filma dhe seriale të ndryshme për të shtyrë kohën. Por imagjinoni sikur kjo gjë të paguhej dhe të merrnit 1,000 dollarë në muaj.

Uebfaqja Nerd Bear dëshiron të paguajë dikë 1,000 dollarë për të parë të gjithë filmat e James Bond në 30 ditë. Dhe jo, faqja nuk ka një qëllim kërkimor, thjesht dëshiron të mbajë gjallë interesin e njerëzve për filmin e 25-të të serialit “Nuk ka kohë për të vdekur”.

Premiera, përveç natyrisht e papritur, pritet diku në vjeshtë, me fansat që presin me padurim. Prodhuesit janë detyruar të shtyjnë premierën e agjentit të dashur britanik disa herë , për shkak të krizës shëndetësore që mundon të gjithë planetin.

“Me kaq shumë njerëz në izolim, ne menduam se kjo garë mund të rikthejë kujtime të lumtura dhe t’i ndihmojë njerëzit të kalojnë një kohë të mirë gjatë bllokimit”,- tha themeluesi i Nerd Bear Amar Hussein për CNN.

Megjithëse ekziston një komoditet i kohës, nëse dikush dëshiron të shikojë filma me James Bond me radhë, atëherë do të duhet të qëndrojë para ekranit të tij për më shumë se dy ditë, ose rreth 51 orë.

Fituesi do të marrë gjithashtu një kartë dhuratë nga Amazon për të marrë me qira filmat dhe do të duhet të plotësojë një pyetësor për secilin film. Sipas faqes në internet, ‘çelësi’ është entuziazmi për ekskluzivitetin e filmit.

Kandidatët duhet të shpjegojnë pse janë tifozë të James Bond dhe pse duhet të punësohen. Ata gjithashtu duhet të jenë mbi moshën 18 vjeç dhe të jenë një shtetas amerikan ose banor i SHBA-së.

(E.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.