Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Iu sekuestruan 18 thasë me ilaçe, kokainë dhe mijëra euro në banesë, arrestohen dy shqiptarët në Greqi

Dy shqiptarë u arrestuan nën akuzën e trafikut të kokainës, pas një operacioni të zhvilluar në Athinë dhe Galatsi, nga oficerët e policisë së Nën-Drejtorisë së Drogave dhe Sigurisë të Atikës.

Sipas policisë greke, nga kontrollet e kryera në banesat e tyre, u gjetën dhe u konfiskuan, ndër të tjera: 1,315 gram kokainë, 18 thasë me ilaçe, 2 peshore precize, shumat prej 15,020 euro dhe 241 dollarë, 7 celularë, si dhe disa pako najloni.

Të dy të arrestuarit u dërguan në Prokurorinë Publike të Athinës për veprime të mëtejshme hetimore.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.