Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Trágjike/ Gjyshi qèllon me pistòletë në kokë nipin 7-vjeçar

Një fëmijë 7-vjeçar u qëllua në kokë me armë zjarri ndërsa ishte në shtëpinë e gjyshit të tij në zonën Conca d’Oro të Romës.

I mituri u dërgua në spital, ku u shpall vdekja e tij për shkak të plumbit që kishte marrë në kokë. Në vend policia po heton çështjen.

Nga një rindërtim shumë i hershëm, duket se gjyshi 76-vjeçar e ka qëlluar aksidentalisht nipin. Burri, sipas asaj që është mësuar, do të thoshte para hetuesve se arma u shkrep ndërsa ai po vinte në vendin e zkakonshëm, ku mbahej rregullisht.

Në shtëpi ndodhej edhe babai i fëmijës që dëgjoi një të shtënë ndërsa ishte në banjë dhe, sapo doli jashtë, gjeti djalin e tij në tokë të plagosur. Për momentin, hetuesi përjashton gjestin vullnetar dhe e kthen ngjarjen në një fatalitet tragjik.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *