Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Ingrit Gjoni përlotet në emision: Nga shtëpia habitesha me të ftuarit që qanin

Ingrit Gjoni ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” për të treguar më shumë mbi klipin e saj të ri “Lumja unë” që vjen në bashkëpunim me Cristi Mega dhe është në gjuhën rumune e në gjuhën shqipe.

Pjesë e videoklipit janë edhe dy miqtë e Ingritit, ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi dhe menaxheri Xhani Demika. Ata e kanë surprizuar Ingritin gjatë emisionit me nga një videomesazh.

Këngëtarja mbushi sytë me lot pasi pa videomesazhet dhe i tha Rudinës se ishte habitur kur të ftuarit e saj qanin në emision, por tani e kuptoi pse.

“Unë e ndjek emisionin se është orari i drekës. Gjithmonë jam surprizuar me të ftuarit e tu që janë përlotur, janë prekur dhe të njëjtën gjë po pësoj dhe unë sot”, u shpreh Ingriti.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *